Man United hírek Harry Maguire-t a labdarúgó-szövetség vádja érte
Manchester United Védőjét Harry Maguire-t Vádolják
A Manchester United védője, Harry Maguire, a Futball Szövetség által helytelen viselkedés miatt vádat emeltek ellene.
Maguire-nek vissza kell térnie a klubhoz, miután képviselte Angliát a közelmúlt barátságos mérkőzésein Uruguay és Japán ellen.
Azonban a középső védő most már várhatóan legalább április 18-ig oldalvonalon marad, mivel a múlt hónapban piros lapot kapott Bournemouth ellen.
- A Vörös Ördögök a Vitality Stadionban 2-1-re vezettek, amikor a 33 éves játékost szabálytalannak találták Evanilsonnal szemben, aki a kapu felé tört.
- Mivel nem próbálta meg játszani a labdát, amikor meglökte a brazil, Maguire egyenes piros lapot kapott.
Miért Vádolják Maguire-t?
A pályáról való távozás előtt Maguire ártatlanságát hangoztatta a játékvezető előtt, miközben a negyedik játékvezetővel is szóváltásba keveredett, mielőtt lement a folyosóra.
Hivatalos közlemény szerint ez a második cselekedet lehetett, ami Maguire hosszabb felfüggesztésével járhat.
A közlemény így hangzott: „Harry Maguire-t a Man Utd Premier League-mérkőzésének 78. percében való kiállítása után vádolják, amelyet Bournemouth ellen játszottak március 20-án.”
„Azt állítják, hogy a védő helytelen módon járt el és/vagy bántó és/vagy sértő szavakat és/vagy magatartást tanúsított a negyedik hivatalos felé a kiállítása után.”
„Harry Maguire-nek április 2-ig van ideje válaszolni.”
Maguire További Oldalvonali Mérkőzést Nézhet?
A Chelsea szélsője, Pedro Neto, nemrégiben egy további mérkőzésre szóló eltiltást kapott, hasonló okok miatt Maguire-hoz, miután kiállították az Arsenal ellen március 1-jén.
Ezért valószínű, hogy Maguire hasonló sorsra jut és kihagyja a Manchester United következő két Premier League mérkőzését.
- Az első a Leeds United ellen otthon április 13-án,
- majd április 18-án a Chelsea ellen idegenbeli mérkőzés.
Ez Maguire-t versenyszerű labdarúgás nélkül hagyná egészen április 27-ig, amikor a Brentford ellen játszik.