A Man City főnöke, Pep Guardiola elképesztő „kilépési” fenyegetést tett a létfontosságú Premier után League győzelem után a Bournemouth ellen
A Manchester City vezetőedzője, Pep Guardiola látványosan kijelentette, hogy a nyáron "kilép" a Polgároktól, ha nem csökkentik a keretük méretét....